faqs

Odpovědi na dotazy ohledně kolekce Automobilů Jamese Bonda najdete v pravém dolním rohu. Pokud tam odpověď na svoji otázku nenajdete, obraťte se na náš zákaznický servis.

Zákaznický servis
Send předplatné
E-mail: send@send.cz
Telefon: 225 985 225

Nebo pište na adresu:
Send předplatné, Ve Žlíbku 1800/77, hala A3, 193 00 Praha 9

Kolik čísel časopisu bude celkem?

Naplánovali jsme 60 čísel. A nezapomeňte - pokud jste si časopis předplatili, nemusíte odebrat všech 60 čísel, své předplatné můžete kdykoliv zrušit!

Nemohu se dovolat na uvedené číslo.

Máme několik telefonních linek pouze pro vás. Ve špičce mohou být obsazené, proto prosím, zkoušejte volání opakovat. Další možností je zaslání e-mailu našemu zákaznickému servisu na send@send.cz.

Jak získám starší čísla časopisu?

Pro objednávku starších čísel prosím kontaktujte náš zákaznický servis na čísle 225 985 225 nebo napište na send@send.cz. Upozorňujeme, že dodávka starších čísel může trvat až 21 dnů.

Kdy je nové číslo v prodeji?

2x měsíčně ve středu

Jak mohu získat časopis, pokud nežiji v České republice?

Předplatitelé si mohou časopis objednat na Slovensko prostřednictvím společnosti Magnetpress. (www.magnetpress.sk). Termín vydání časopisu na Slovensko bude ještě upřesněn.

Některé stránky se mi nezobrazují. Potřebuji pomoc.

Může jít o dočasný problém, stiskněte prosím tlačítko Refresh, aby stránka znovu naběhla. Pokud máte problémy dostat se do zabezpečené předplatitelské sekce, kontaktujte prosím náš zákaznický servis e-mailem uvedeným na jeho webových stránkách.

Kolik stojí předplatné?

Předplatné v ČR je následující: 89 Kč za číslo 1, 159 Kč za číslo 2 a 249 Kč za číslo 3 a další čísla (poštovné a balné jsou zdarma). Chcete-li si časopis předplatit, můžete použít stránku Předplatné na našem webu.

Mohu získat dárky zdarma bez předplatného?

Dárky jsou výhradně pro předplatitele, ale chcete-li si časopis předplatit, můžete použít stránku Předplatné na našem webu.

Jaké platby přijímáte?

Můžete platit poštovní složenkou nebo bankovním převodem.

Nedostal/a jsem všechna čísla, můžete mi pomoci?

Náš zákaznický servis vám pomůže tento problém vyřešit. V e-mailu prosím uveďte své jméno a do řádku Předmět napište číslo svého předplatného.

Obdržel/a jsem nesprávná čísla.

Vyměníme vám nesprávná čísla za správná. Omylem zaslaná čísla prosím odešlete zpět a uveďte své jméno, adresu, číslo předplatného a údaj o správných číslech na Send předplatné, Ve Žlíbku 1800/77, Hala A3, 193 00 Praha 9. Můžete také kontaktovat náš zákaznický servis na telefonu 225 985 225 nebo e-mailem na send@send.cz. Ve zprávě prosím uveďte své jméno a do řádku Předmět napište číslo svého předplatného.

Jak zruším předplatné?

Předplatné můžete zrušit kdykoliv - kontaktujte prosím náš zákaznický servis nebo zavolejte na 225 985 225. Pokud budete posílat e-mail, uveďte prosím své jméno a do řádku Předmět napište číslo svého předplatného.

Nemohu na stánku sehnat časopis

Můžete se domluvit se svým prodejcem tiskovin, aby vám časopis objednal, a vyzvedávat si ho u něj. Pokud sháníte starší čísla, opět je můžete objednat přes prodejce nebo kontaktujte náš zákaznický servis. Nezapomeňte, že pokud si časopis předplatíte, budete ho dostávat až domů a navíc získáte skvělé dárky zdarma! Detailní informace naleznete na stránce Předplatné na našem webu. Kliknutím jednoduše zjistíte nejbližší prodejní místo.